Alkomaty policyjne - właściwości

Alkohol jest jednym z głównych przyczyn wypadków śmiertelnych. Nieostrożność i brawura na drodze może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji, zagrażających zdrowiu i życiu uczestników ruchu ulicznego. Dlatego każdy odpowiedzialny kierowca powinien unikać wsiadania za kółko pod wpływem alkoholu, a policja kontrolować stan dróg celem wyeliminowania zagrożenia. Idealnym rozwiązaniem są specjalne urządzenia, które badają poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, a są nimi alkomaty.

Jakie są rodzaje alkomatów

Producenci oferują bardzo duży wybór testerów alkoholu, które są zróżnicowane pod względem funkcjonalności i estetyki. Urządzenia do badania poziomu stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu mogą być wyposażone w sensor elektrochemiczny lub półprzewodnikowy. Rynek oferuje także alkomaty blokujące zapłon, które świetnie się sprawdzą w różnego rodzaju firmach transportowych oraz analizatory wydechu dowodowe. Te ostatnie są idealnym rozwiązaniem dla policji, wojska, straży miejskiej oraz innych służb mundurowych. Wszystkie rodzaje wysokiej klasy alkomatów dostępne są w profesjonalnym sklepie Kalibrujemy.pl.

Alkomat policyjny – jakie ma właściwości

Testery alkoholu, które są wykorzystywane przez policję muszą być jak najwyżej jakości. Alkomaty policyjne z atestem są zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, które zostały wyposażone w czuły sensor elektrochemiczny. Czujnik rozpoznaje molekuły alkoholu podczas wykonywanych pomiarów. Urządzenia tego typu dają bardzo precyzyjne wyniki badań, są stabilne i działają niezawodnie. Nowoczesne modele mogą w krótkim czasie przeprowadzić bardzo duże ilości badań w ciągu jednej godziny, ponieważ pracują szybko i dokładnie. Z tego względu świetnie się sprawdzają w pracy służb mundurowych. Alkomaty policyjne z atestem mogą stanowić materiał dowodowy podczas rozpraw sądowych. Profesjonalne alkomaty zakupisz na: https://www.kalibrujemy.pl/12-profesjonalne-alkomaty-z-atestem

Alkomat policyjny – dlaczego warto w niego zainwestować

Analizator wydechu z sensorem elektrochemicznym to znakomita inwestycja, ponieważ jest on niezwykle precyzyjny. Pomiar trwa zaledwie parę sekund, podobnie jak czas poboru próbki. Urządzenie pracuje bardzo szybko i cechuje się wysokim poziomem niezawodności. Ponadto wyposażone jest w szereg funkcji takich jak limit wykonanych testów, przypomnienie o wykonaniu kalibracji, informacja o początku i końcu pomiaru, rozładowaniu baterii i uszkodzeniu sensora, ochrona pinem, nowoczesny wyświetlacz LCD. To urządzenie bardzo ekonomiczne, ponieważ są to alkomaty, które generują niskie koszty eksploatacyjne.
Najlepsze alkomaty policyjne kupisz w sklepie z alkomatami – Kalibrujemy.pl

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *