Chirurgia plastyczna - niezawodny sposób na poprawę swej urody i odmłodzenie

Dzisiejsze czasy charakteryzują się mocnym przywiązaniem do wyglądu człowieka. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragną prezentować piękne proporcjonalne sylwetki oraz nienaganne twarze. Spowodowane jest to naciskiem na kult aparycji, który jeszcze bardziej potęguje kompleksy związane z mankamentami twarzy i ciała.

By przede wszystkim czuć się dobrze we własnym ciele, wystarczy podjąć decyzję o udaniu się do Kliniki Chirurgii Plastycznej. Wystarczy krótki zabieg, by cieszyć się wolnym od kompleksów długoletnim życiem.

Chirurgia plastyczna – jak to działa i co oferuje

Chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny estetycznej która ostatnimi czasy prężnie rozwija się w różnych technikach i rodzajach zabiegów niosących ulgę dla osób zmagających się z:

  • oznakami starzenia (np. zmarszczki)
  • mankamentami piersi kobiecych i męskich (np. obwisły biust, mały lub zbyt duży biust, ginekomastia)
  • niewłaściwymi proporcjami w obrębie całego ciała (zbyt mało lub zbyt dużo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w określonych miejscach)
  • drobnymi anomaliami ciała (np. nieonkologiczne guzki, pieprzyki, blizny)

Drugą ważną sferą chirurgii plastycznej jest możliwość modelowania sylwetki w określony sposób, który ma naturalny wymiar. Przykładem jest zabieg lipotransferu. Polega on na liposukcji (czyli odsysaniu tkanki tłuszczowej) oraz ponownym wykorzystaniu uzyskanego materiału do wypełnienia pożądanych okolic ciała lub twarzy. W ten sposób możemy osiągnąć tzw. brazylijskie pośladki i wymodelować brzuch w jednej usłudze. Ten proces jest jednak rozbity na dwa zabiegi z uwagi na konieczność odpowiedniej obróbki odessanego tłuszczu.

Zalety operacji plastycznych

Z uwagi na bardzo dużą popularność, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej można wykonać w prawie każdym większym mieście w Polsce. Przykładem są Katowice w województwie śląskim. Chirurg plastyczny Katowice w sposób profesjonalny i indywidualny podchodzi do problemów pacjenta, zaś przy zabiegu towarzyszy mu anestezjolog oraz pielęgniarki.

Zalety chirurgii plastycznej:

  • naturalne efekty
  • pełen profesjonalizm
  • dyskrecja
  • wysokiej jakości produkty (np. bezpieczne implanty piersi)
  • wykonywanie badań przesiewowych wykluczających przeciwwskazania do zabiegów
0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *