Darmowa usługa doradcy kredytowego – czy to się opłaca

Dla wielu osób wielkim zaskoczeniem będzie to, że usługa doradcy kredytowego jest darmowa. Jak to możliwe? W jaki sposób taka osoba zarabia? To nie do końca jest tak, że doradca kredytowy Wrocław jest całkowicie darmowy. Różnica jest taka, że nie my mu płacimy, a bank. My wspólnie z doradcą kredytowym analizujemy wszystkie oferty. Decydujemy się na konkretny bank i wtedy ten bank wypłaca pieniądze doradcy. To proste rozwiązanie, dlatego warto z niego skorzystać. Tym bardziej, że taki doradca jest niezależny. Ma oferty z wielu banków, ale nie pracuje dla żadnego z nich, dlatego jest w stanie nam we wszystkim pomóc i dzięki niemu na pewno wybierzemy sobie taki kredyt, jaki będzie dla nas najbardziej korzystny. 

Wybieramy najlepszą ofertę na rynku

Kontaktując się z doradcą kredytowym na pewno otrzymamy najbardziej korzystne oferty na rynku. Korzyści to nie tylko niskie raty, ale również bardzo dobrze i przejrzyste warunki. Doradca kredytowy jest w stanie nam pomóc przy negocjacjach z bankiem. Takie zadanie jest powierzane tylko najlepszym, bo sami nigdy byśmy sobie z tym nie poradzili. W ten sposób można będzie bardzo dokładnie dopasować warunki umowy kredytowej. Można z bankiem negocjować, ale trzeba się na tym znać. 

Oferty z wielu banków

Ofert jest naprawdę bardzo dużo i nie jest łatwo się w tym wszystkim połapać. Mało tego to, co słyszymy w reklamach odnośnie warunków nigdy nie jest w stu procentach prawdą. Na dole zawsze mamy małym drukiem opisaną ofertę. Dopiero wtedy, kiedy kontaktujemy się z bankiem to nagle okazuje się, że reklama jedno, a życie drugie i wtedy ten kredyt już taki super dla nas nie jest. To, dlatego trzeba będzie wspólnie z doradcą kredytowym przejrzeć wszystko bardzo dokładnie. Dowiemy się jak to wygląda i która z tych ofert jest dla nas najbardziej korzystna. Nie ma sensu wybierać pierwszej lepszej oferty, bo to nie będzie dla nas opłacalne. My mamy szukać oferty najkorzystniejszej. Dzięki doradcy kredytowemu nie zajmuje to wcale tak dużo czasu. 

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *