Dwuwarstwowy kubek w własnym nadrukiem

coffee-1613727_1280

Jeśli zależy nam na tym, żeby mieć kubek bardzo oryginalny to można będzie zamówić własny nadruk. Nie jest to wcale trudne, bo wystarczy skontaktować się z producentem, który będzie w stanie nam pomóc. Oferta u producenta jest najtańsza. To dlatego że nie mamy tutaj pośredników, a właśnie oni generują dodatkowe koszty. Jeśli chodzi o dwuwarstwowy kubek to jest w stanie wytrzymać nawet wysokie temperatury. Nie parzy w ręce, dlatego jest to rozwiązanie stosowane do gorących napojów w rożnych lokalach czy na stacjach benzynowych.

Bogata oferta z kubkami dwuwarstwowymi

Do wyboru mamy kubki o pojemności od 200 do 400 mililitrów. Który z nich będzie najlepszy? Jeśli powadzimy loka gastronomiczny i mamy napoje gorące i zimne na wynos to warto być dobrze przygotowanym. Można zamówić po pięćset sztuk z każdej pojemności kubka, a wtedy będziemy bardzo dobrze przygotowani dla naszych klientów. Ceny kubków są zależne od ich wielkości. Najdroższe są kubki 400 ml, ale jednocześnie podawana w nich kawa będzie najwięcej kosztowała. Takie kubki papierowe będą nam się bardzo szybko zwracały, dlatego warto się taką ofertą zainteresować. Wykonane zostały z najlepszych materiałów co dla nas i naszych klientów oznacza bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

Zamawiamy kubki przez internet

Jeśli nie chcemy tracić czasu na szukanie kubków w firmie, która może znajdować się blisko nas to można skorzystać z Internetu. W ten sposób docieramy do oferty, która spełni nasze wymagania. Oszczędzimy mnóstwo czasu i pieniędzy. Wszystko co ma się znaleźć na kubku uzgadniamy zdalnie. Wysyłamy albo zlecamy projekt. Wszystko dzisiaj można mieć bez wychodzenia z domu, dlatego im wcześniej wykorzystamy okazję i zamówimy kubki papierowe tym lepiej będzie dla nas. Liczymy, ile wydajemy klientom dziennie kubków, a wtedy wiemy jaką ilość należy zamówić. Wtedy nie trzeba tego robić zbyt często. Przygotujemy się do sprzedaży napojów i na pewno wiele na tym zarobimy. Tak robi wiele firm i są bardzo zadowolone, dlatego my też będziemy.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *