Fartuch - w jakich branżach się przydaje

Fartuchy firmowe to częsta odmiana odzieży roboczej. Ma ona spełniać zarówno funkcję estetyczną, jak i ochronną. Nic dziwnego, że klienci często decydują się na fartuchy za zamówienie, dzięki czemu stricte dopasować mogą je do swojej branży. W jakich obszarach są one najbardziej przydatne?

Fartuchy i ich zastosowanie

Wielu pracodawców zastanawia się, czy zainwestować w fartuchy. W jakich pracach są one najbardziej przydatne? Przede wszystkim należy wymienić następujące obszary:

  • gastronomia – fartuch podnosi higienę pracy, pełni także ważną rolę wizerunkową w przypadku kelnerów i kelnerek,
  • branża kosmetyczna – fartuch sprawia, że zabiegi wykonane są w bardziej sterylnych warunkach, pomaga on również budować pozytywny obraz danego salonu,
  • branża fryzjerska – fartuch świadczy o schludności, a zarazem pełni funkcje reprezentatywne,
  • biznes florystyczny – fartuch chroni przed zabrudzeniami, a zarazem podnosi prestiż danej kwiaciarni,
  • branża hotelarska – fartuch jest dowodem na sterylność, pełni również rolę wizerunkową.

Jaki powinien być fartuch

Jaki powinien być fartuch? Przede wszystkim spersonalizowany, tj., dostosowany do warunków pracy i potrzeb danej firmy. Ubiór roboczy musi być funkcjonalny. Warto więc zdecydować się na fartuchy na zamówienie. Można wówczas wybrać dodatkowe rozwiązania jak np. kieszenie, odpisane paski na szyję czy szelki. Fartuchy firmowe powinny zawierać logo danej marki, dzięki czemu zyskuje ona na rozpoznawalności, a klient zawsze wie do kogo się zwrócić.

Choć fartuchy są wykorzystywane w licznych branżach, wcale nie muszą być nudne. To zamawiający decyduje o tym, jaki ubiór roboczy będzie miał kolor czy styl. Który sklep z fartuchami oferuje niepowtarzalny design? Warta polecenia jest firma Kitchenista, która specjalizuje się zarówno w projektowaniu, jak i szyciu fartuchów dla różnych branż. Stawia ona na indywidualne podejście do klienta, co sprawia, że każde zamówienie jest wyjątkowe, bo dopasowane do potrzeb i oczekiwań zamawiającego. Jednocześnie każdy fartuch jest solidnie uszyty z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu służy przez długi okres czasu.

Fartuchy firmowe nie tylko pełnią rolę ochronną przed zabrudzeniami. Świadczą one o higienie pracy i podnoszą prestiż danego miejsca. Era nudnych fartuchów już dawno jest za nami. Teraz liczy się to, jak prezentują się one w oczach klientów. To dlatego większość z nich zawiera logo danej marki, a także ciekawy krój czy modne połączenia kolorystyczne. Aby stworzyć ciekawy projekt, najlepiej jest zgłosić się do profesjonalistów.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *