Jaki wybrać olejek do brody

Wielu mężczyzn posiada zarost i uważa to za jeden ze swoich największych atrybutów męskości. Kobiety również przyznają, że broda dodaje atrakcyjności mężczyźnie, jednak nie w każdym przypadku, ponieważ decydując się na bycie brodaczem musisz o nią po prostu dbać. Pozostawiona sama sobie nie będzie dobrze się prezentować i zamiast zyskiwać w oczach kobiet, będzie sprawiała wrażenie niechlujnego faceta. Co więc robić, aby utrzymać ją w dobrej kondycji?

Po pierwsze warto byłoby udać się do profesjonalisty, który ujarzmi zarost i nada mu odpowiedniego kształtu. Nie zawsze aktualnie wpisująca się w trendy broda będzie pasować do naszego kształtu twarzy, a więc nie podążajmy bezmyślnie za modą, ponieważ możemy wyrządzić sobie więcej szkody niż pożytku. Barber zajmie się brodą w fachowy sposób i da wskazówki co robić, aby również na co dzień dobrze się prezentowała. Do codziennego użytku z pewnością przyda się olejek do brody. Obecnie na rynku jest ich spory wybór, jak więc wybrać dobrze?

Pierwsze kryterium to zapach. To nie perfumy rzecz jasna, ale większość brodaczy właśnie na ten aspekt zwraca dużą uwagę. Dzięki odpowiednio skomponowanej esencji zapachowej, olejek do brody uzyskuje niepowtarzalnego i indywidualnego charakteru. Większości olejki kojarzą się z tłustą konsystencją, za którą niekoniecznie przepadają. Istnieją jednak takie o lekkiej formule tzw. suchego olejku, dzięki czemu nakładany produkt szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie tłustego filmu. Nie oznacza to jednak, że tego typu serum nie posiada składników odżywczych i nawilżających, ponieważ jak najbardziej spełnia te funkcje. Sklep Barbersupply.pl oferuje szeroką gamę olejków do brody oraz innych produktów: https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553889-BRODA-I-WASY-Olejki-do-brody.html

Zadaniem olejków do brody jest nie tylko dbanie o nią, ale również troska o skórę twarzy. Dzięki temu skóra jest nawilżona, odżywiona, nie łuszczy się oraz nie swędzi, co jest częstym problemem posiadaczy zarostu. Łagodzi też wszelkie podrażnienia. Z kolei broda staje się miękka, gładka i nabiera zdrowego oraz estetycznego wyglądu. Olejek jest również świetnym pomocnikiem podczas stylizacji zarostu. Po jego zastosowaniu broda jest zmiękczona i ładnie nabłyszczona. Przy wyborze serum warto zwrócić uwagę na skład. Im bardziej naturalny, tym lepiej. Zwłaszcza alergicy muszą dokładnie sprawdzać, czy nie zawiera składników, na które mają uczulenie.

Regularne stosowanie olejku do brody sprawia, że włoski są mocniejsze, mniej podatne na złamania i wypadają w mniejszej ilości. Zarost jest bardziej gęsty, a jego kolor bardziej wyrazisty. Tak zadbana broda zapewne doda pewności siebie i uatrakcyjni wygląd mężczyzny.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *