Kilka najciekawszych trendów w stylizacjach ślubnych

beaded-1850123_1280

Teoretycznie o tej porze roku nikt nie organizuje przyjęć weselnych, ale jednak właśnie teraz rozpoczynają się przygotowywania do sezonu wiosennego, który zdecydowanie należy do ślubów. Doskonale wiedzą o tym projektanci mody. Już teraz wymyślają przeróżne trendy na rok 2020, chcąc sprawić, aby wszystkie kobiety mogły założyć na siebie później wymarzone suknie ślubne .

Jakie trendy będą więc obowiązywać w modzie ślubnej w przyszłym roku? Po pierwsze – koronki. Niesamowicie romantyczne, urodziwe i bardzo kobiece. Wyglądają niezwykle seksownie, a jednocześnie wdzięcznie i elegancko, dzięki czemu każda kobieta, która jest w nie odziana, czuje się naprawdę wyjątkowo. Suknie ślubne od dawien dawna tworzone są w całości lub częściowo z koronek, jednakże tym razem projektanci postawili zadbać o to, by jeszcze lepiej zgrać je z samą odzieżą. Co takiego wymyślili? Otóż delikatne, ledwie zauważalne koronki połączyli sprytnie z równie lekkimi i niepozornymi tkaninami – jedwabiem oraz muślinem. Te grubsze i bardziej sztywne wprowadzili do krótkich sukienek o minimalistycznej formie. Powstała także gama kreacji przeznaczona dla najbardziej wymagających panien młodych. Są to sukienki w całości tworzone z koronek – wypełnione tym wzorem od samej góry do samego dołu. Prezentują się zjawiskowo i już teraz zakochały się w nich gwiazdy Hollywood. Coraz częściej można podziwiać je właśnie w koronkowych kreacjach.

Zawsze najważniejsze jest jednak to, by suknie ślubne były dopasowane do charakteru, gustu i stylu panny młodej. Jeżeli to ona nie będzie czuć się dobrze w swoim stroju, inni od razu to dostrzegą.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *