Mezoterapia igłowa – czy warto?

cosmeatria-2894862_1280

Mezoterapia igłowa to zabieg wykonywany w medycynie estetycznej. Za jaj pośrednictwem podaje się wiele substancji, które zmieniają wygląd pacjenta. Tak jak nazwa wskazuje, podczas takiego zabiegu używa się mikroigieł, które podają śródskórnie preparat podczas kilkunastu szybki wkłuć. Ta kuracja poprawi sprężystość skóry, nawilża ją i odżywia. Stanie się ona również bardziej napięta, przez co będzie wyglądać na młodszą. Zabieg mezoterapii igłowej należy powtarzać co pół roku, aby efekt utrzymywał się na dłużej. Jest on mało bolesny i nie trwa długo.

Dlaczego warto poddać się mezoterapii igłowej?

Ten zabieg jest przeznaczony dla osób, których skóra jest wiotka i straciła jędrność. Dzięki niemu można pozbyć się niewielkich zmarszczek oraz skutecznie usunąć przebarwienia. Jeśli skóra pod oczami również straciła swoją elastyczność, mezoterapia igłowa doskonale sobie z tym poradzi. Ten zabieg można stosować na twarz, dekolt i szyję.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej:

  • ciąża lub karmienie piersią,
  • nowotwór,
  • zapalenie skóry w miejscu poddawanemu zabiegowi,
  • opryszczka,
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych,
  • alergie na składniki podawanego preparatu.

Ten zabieg cieszy się dużą popularnością. Mezoterapia igłowa Wrocław opinie tylko nas o tym zapewni. Kuracja jest stosowana na wiele niedogodności. Skutecznie może poradzić sobie z łysieniem. Może zlikwidować cellulit i rozstępy. Oczywiście lekarz medycyny estetycznej, który  będzie wykonywał nasz zabieg, powie nam ile razy trzeba będzie go powtórzyć, aby uzyskać upragniony efekt. Wiele osób zachęca do korzystania z mezoterapii igłowej, ponieważ dzięki niej ciało staje się piękniejsze. Oprócz pożądanego efektu możemy liczyć na jędrną i elastyczną skórę. Dodatkowo zabieg nie należy do najdroższych, dlatego tak wiele osób może sobie na niego pozwolić. Efekty po zabiegu utrzymują się naprawdę długo, a jeśli odpowiednio będziemy pielęgnować twarz, możemy je jeszcze wydłużyć. Dlatego warto wykonać ten zabieg.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *