MiniTool Partition Wizard 12

Poszukujesz prostego w obsłudze i skutecznego narzędzia do zarządzania partycjami w systemie Windows? W takim razie zainteresuje Cię MiniTool Partition Wizard 12, najnowsza wersja tego popularnego programu. Dzisiaj dowiesz się, jakie ma on możliwości i gdzie można go nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Do czego służy MiniTool Partition Wizard 12

Narzędzie to umożliwia wygodne zarządzanie partycjami i przeznaczone jest na komputery PC oraz laptopy z systemem operacyjnym Windows. Wersja biznesowa działa także w systemie Windows Server. Dzięki Partition Wizard 12 możliwa jest konwersja partycji, ich kopiowanie lub odzyskiwanie. W przypadku wystąpienia awarii systemu Windows program umożliwia utworzenie rozruchowego nośnika CD/DVD lub USB.

Co potrafi MiniTool Partition Wizard 12

Korzystając z oprogramowania możesz zarządzać partycjami, tworzyć nowe, zmieniać ich wielkość, wygodnie je przenosić, łączyć, dzielić, formatować, usuwać lub ukrywać. Dzięki tylu funkcjom możliwa jest znaczna poprawa konfiguracji przestrzeni dyskowej. Co więcej, partycje mogą być konwertowane pomiędzy podstawową i logiczną, oraz pomiędzy MBR i GPT.

Oprogramowanie to umożliwia sprawdzanie partycji oraz naprawianie błędów systemu plików. Można skanować uszkodzone sektory, a także analizować wykorzystanie przestrzeni dyskowej. Pozwala to zoptymalizować ustawienia tak, by maksymalnie zwiększyć wydajność urządzenia. Przydatną funkcją jest także mierzenie prędkości odczytu i zapisu dysku.

Dużym ułatwieniem w razie utraty partycji i znajdujących się na nich danych, jest możliwość ich odzyskania. W tym celu możesz skorzystać z głębokiego skanowania. Pomoże Ci to szybko zlokalizować utracone partycje i dyski FAT/NTFS/exFAT, a następnie odzyskać zapisane na nich dane.

Gdzie nabyć MiniTool Partition Wizard 12

Interesuje Cię ten program? W takim razie odwiedź stronę https://www.vebo.pl/minitool-partition-wizard. Znajdziesz tam przydatne informacje na temat możliwości zakupu i wersji licencji.

Producent przygotował wiele licencji, niektóre z nich przeznaczone są dla użytkowników indywidualnych, inne dla firm. Z oprogramowania mogą korzystać organizacje, szkoły i urzędy. Wersja MiniTool Partition Wizard Technician Edition, skierowana jest do administratorów IT, techników i konsultantów. Dzięki oprogramowaniu będą oni w stanie zarządzać dyskami w środowisku PC lub Server, zachowując oryginalne dane w stanie nienaruszonym.

Nie czekaj, odwiedź sklep vebo.pl i twórz partycje z MiniTool Partition Wizard 12!

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *