Program dla agencji ubezpieczeniowej

businessman-candidate-explaining-about-his-profile-and-conducting-a-job-to-managers-sitting-in-job_t20_dxv0L9

Agencje ubezpieczeniowe, które mają wiele towarzystw ubezpieczeniowych wcale nie mają łatwo, aby znaleźć dla klientów szybko oferty. Wpisują dane i szukają w tym i następnym i następnym towarzystwie.  Klient szybko straci cierpliwość i tyle z tego będzie. W jaki sposób zachęcić klienta? Rozwiązaniem, które jest wykorzystywane przez wiele osób to agentbot.pl, czyli sztuczna inteligencja, która odpowiada za to, aby bardzo szybko wyszukać wszystkie oferty na rynku dopasowane do klienta. Klient wpisuje dane swojego samochodu, który może weryfikować w bazie dostępnej za darmo. W ten sposób w kilku krokach ma przygotowane dane i teraz bot znajdzie pod te dane wszystkie najciekawsze oferty. To, co klient wybierze zależne będzie tylko od niego.

Wybór odpowiedniego pakietu

Pakietów mamy kilka do wyboru, dlatego prowadząc agencję czy nawet multiagencję można będzie bardzo szybko dostosować coś dla siebie. Ogromną zaletą pakietów jest to, że są dostępne od razu. Nie trzeba czekać dzień czy dwa. Wystarczy zarejestrować się i można będzie na spokojnie zaczynać swoją pracę. Każdy sobie z tym poradzi, bo obsługa takiego bota jest dziecinnie prosta. Sztuczna inteligencja jest tutaj bardzo pomocna i żaden człowiek nie byłby w stanie zrobić tego samego w tym samym czasie. Skoro mamy narzędzia i to wcale nie kosztuje dużo to na pewno trzeba będzie z takiej okazji skorzystać. Przekonamy się, że mają tam wszystko, co jest nam potrzebne.

W pełni profesjonalna pomoc

Klient, który wprowadzi dane będzie mógł w kilkadziesiąt sekund znaleźć oferty od kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. Wszystko będzie zależne od tego, z kim konkretnie nasza agencja współpracuje. Im mamy więcej ofert tym bardziej agentbot się przydaje, dlatego warto będzie zacząć testowanie. Na początek można za kilka złotych przez pierwsze siedem dni testować sobie sztuczną inteligencję.  To da nam obraz tego jak to wszystko wygląda. Na pewno przekonamy się, że pomoc jest tutaj bardzo duża i że takie narzędzie bardzo dużo wnosi do naszej codziennej pracy.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *