Sprawdzone zabiegi na regenerację zmęczonej twarzy

606

Zmęczona, poszarzała i niedotleniona cera na twarzy traci blask i energię życiową. Często pojawia się ona u osób, które palą papierosy, pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach czy też w nadmierny sposób opalają się i korzystają z solariów. Na zmęczoną skórę na twarzy dużo słabiej działają również składniki odżywcze w kosmetykach, bowiem nie jest ona w stanie ich przyswajać w odpowiedniej ilości, przez co ich właściwości odżywcze i wzrostowe nie mają szansy spowodować pożądanych efektów. Jakie są zabiegi kosmetyczne, które przywracają zmęczonej skórze blask, odżywiają ją i nadają naturalny, ładny kolor?

Infuzja magnetyczna dla zmęczonej cery


Salon kosmetyczny we Wrocławiu Coco-Time w swojej ofercie ma m.in. zabieg infuzji magnetycznej przeprowadzanej nowoczesnym urządzeniem WishPro, które złuszcza skórę, poprawia jej napięcie i silnie odżywia, a także regeneruje skórę stworzoną przez NASA technologią fototerapii głowicą emitującą światło LED-owe o LED o długości 660 nm. Specjalne kapsułki z linii Age Process Control stosowane w drugim etapie zabiegu infuzji magnetycznej pozwalają na kontrolowanie i zatrzymanie procesu starzenia się skóry zniszczonej, odwodnionej i nadreaktywnej.

Rewitalizująca karboksyterapia


100-procentowo bezpieczny zabieg, jakim jest karboksyterapia polega na śródskórnym i podskórnym wstrzykiwaniu bezpiecznych dawek dwutlenku węgla. W efekcie jego działania tworzą się nowe sieci naczyń krwionośnych i następuje ich rozszerzanie, dzięki czemu zwiększony zostaje przepływ krwi transportującej tlen i inne składniki odżywcze. Tym samym następuje stymulacja komórek produkujących kolagen i elastynę, a skóra nabiera zrewitalizowanego i promiennego wyglądu.

Regeneris – wampirzy lifting


Lifting wampirzy jest obecnie jedną z najpopularniejszych, nieinwazyjnych metod przeciwdziałania procesom starzenia. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem osocza bogatopłytkowego, które pobudza skórę do samoczynnej regeneracji. Lifting wampirzy umożliwia więc stymulację komórek macierzystych do namnażania, a fibroblasty wytwarzają nowy kolagen, którego produkcja obniża się wraz z wiekiem. Tworząca się w wyniku przeprowadzenia zabiegu wampirzego liftingu nowa sieć naczyń krwionośnych dodaje skórze ukrwienia oraz optymalizuje jej dotlenienie. Dlatego też zabiegowi liftingu wampirzemu mogą poddać się osoby, na których skórze widoczne są pierwsze oznaki starzenia, jak zmarszczki w okolicach oczu, ust i dekoltu, bruzdy nosowo-wargowe oraz fałdy na szyi. Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego we Wrocławiu na ten oraz inne zabiegi pielęgnacyjne.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *