Sztuka przewijania noworodka w dzień i w nocy

Każdy z rodziców wie, że jednym z najczęstszych zadań przy opiece nad noworodkiem jest przewijanie pieluchy. Robimy to zarówno w dzień, jak i w nocy. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, jak się do tego przygotować, o czym warto pamiętać i w jakie produkty dla niemowląt warto się zaopatrzyć.

Przygotowanie do przewijania

Zanim zaczniemy rozbierać maluszka, warto przygotować sobie wcześniej czystą pieluchę, wilgotne chusteczki, miseczkę z ciepłą wodą i krem przeciw odparzeniom. Zaopatrzmy się wcześniej w:

Chusteczki oczyszczające JOHNSON’S Baby – te wyjątkowe chusteczki niezwykle delikatnie usuwają brud z ciała maluszków. Nie podrażniają skóry naszych najmłodszych, a w ich składzie można znaleźć między innymi ekstrakt z zielonej herbaty oraz miód. Unikalna formuła sprawia, że chusteczki sprawdzają się przy codziennym stosowaniu i są niezwykle delikatne. Z ich pomocą przewijanie noworodka jest o wiele prostsze.

Ochronny krem przeciw odparzeniom JOHNSON’S Baby – ten kosmetyk został stworzony tak, żeby przynosić ulgę już od pierwszego użycia. Jest przeznaczony specjalnie dla skóry noworodka. Tworzy warstwę ochronną, która idealnie zabezpiecza skórę przed powstaniem podrażnień. Krem był testowany przez dermatologów i pediatrów. Jego hipoalergiczna formuła o lekkiej konsystencji świetnie się rozprowadza i szybko wchłania.

Puder JOHNSON’S Baby – nasza kolejna propozycja to puder, który pomaga chronić skórę przed otarciami. Jego użytkowanie sprawia, że ciało maluszka jest zdrowe i miękkie w dotyku. Opakowanie o pojemności 100g jest wydajne, a jego użytkowanie jest bardzo proste. Wystarczy, że posypiemy pudrem dłonie, a następnie rozprowadzimy go po skórze naszego dziecka.

W momencie, gdy przygotujemy już wszystkie potrzebne produkty, należy znaleźć miejsce, w którym będzie można bezpiecznie położyć naszą pociechę. Kolejnymi krokami są już oczywiście zabiegi pielęgnacyjne, zakładanie nowej pieluszki i ubieranie malucha. Przewijanie niemowlaka może nam na początku sprawiać małe kłopoty, ale z czasem ta czynność stanie się o wiele prostsza i szybsza.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *