Unieważnienie kredytu zaciągniętego we frankach szwajcarskich

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że walka z bankami nie ma sensu. Wzięliśmy kredyt podpisaliśmy umowę i mamy teraz to, czego chcieliśmy. Okazuje się, że banki wykorzystywały naszą niewiedzę i dlatego mamy podpisane takie umowy, jakie są dla nas szkodliwe. W interesie banku jest pozostanie przy tej umowie przez najbliższe lata. Każdy rok to kolejny biznes dla nich, ale też ogromna strata dla nas. W takiej sytuacji warto będzie zgłosić się do kancelarii, która zrobi wszystko, aby unieważnienie umowy kredytowej we frankach doszło do skutku.  My jedyne, co robimy to kontaktujemy się z kancelarią i

  • przesyłamy im dokumenty umowy,
  • przesyłamy wszystkie aneksy umowy.
  • czekamy na sprawdzenie dokumentów.

Sprawdzenie umowy pod kątem nieprawidłowych zapisów

To trwa maksymalnie jedną dobę i już mamy odpowiedź na to, co się dzieje. Wiemy czy kancelaria jest w stanie nam pomóc. Jeśli tak to zawieramy z nimi umowę, a oni w naszym imieniu składają pozew do sądu. Od tej pory wszystko jest w rękach prawników, którzy swoją wiedzą będą robić wszystko, aby wybrać naszą sprawę.

Ile kosztuje współpraca z kancelarią

Mamy do wyboru różne warianty, dlatego warto sobie to wszystko sprawdzić. Im lepszy wariant wybierzemy tym lepiej dla naszej sprawy, bo wtedy kancelaria będzie dokładniej szukała sposobu na to jak wygrać z bankiem. Płacimy od wybranego wariantu, ale płacimy również procent od kredytu, jaki udało nam się odzyskać. Bez pomocy kancelarii nie byliśmy w stanie nic z tym zrobić i tych pieniędzy by nie było.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *